Skip to main content

Rodzinny Piknik Poradniczy z SIW 18.06.2023r.

Pochmurny i oszczędnie ciepły poranek nie zapowiadał dnia pełnego gorącej i rodzinnej atmosfery, ale z udziałem ludzi o wielkich sercach udało się pokonać deszcz i chłód.

Rzeczowe wprowadzenie i informacje na temat naszego poradnictwa przedstawiła prezeska Naszego Stowarzyszenia Małgorzata Dąbek.

Animacje i atrakcje dla młodzieży i dzieci zapewnił SAAK – ekipa do zadań specjalnych, przy wsparciu młodzieży ze świetlicy w Brodzicy pod przewodnictwem Pani Wiesi oraz Gminny Ośrodek Kultury w Wołajowicach.

Maskotki dla najmłodszych mieliśmy od Stowarzyszenia INNEED w Lublinie (Anusia i Asia buziak!!).

Muzyczną,  magnetyczną energię dostaliśmy od Załogi Kosmos i Polan. Banda Barbary do swojego porywającego koncertu dorzucili słońce.

Piotr Sendecki - OSP w Brodzicy zorganizował pokazy pierwszej pomocy i przekazał ABC wiedzy, jak się zachować gdy trzeba ratować.

O energię dla ciała zadbało Centrum Integracji Społecznej w Mienianach i niezastąpione uśmiechnięte Panie Kasia i Aneta.  

Dziękujemy: Wójtowi Gminy Hrubieszów, Piotrowi Sendeckiemu i OSP w Brodzicy, sołtysowi Sołectwa Brodzica Zbigniewowi Sendeckiemu, GOK Wołajowice, GZK w Świerszczowie, CIS, SAAK, INNEED.

Joomla Gallery makes it better. Balbooa.com


Zadanie zrealizowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Wschodnich w ramach projektu pn: „Sprawna organizacja, sprawne działania” finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033.