Skip to main content

Zaproszenie na Rodzinny PIKNIK PORADNICZY z SIW 2023

Stowarzyszenie Inicjatyw Wschodnich w Hrubieszowie zaprasza na: Rodzinny PIKNIK PORADNICZY z SIW w Brodzicy - przy Ochotniczej Straży Pożarnej w dniu 18.06.2023r. w godz. od 13.00 do 19.00.

W programie:

  • atrakcje dla dzieci i młodzieży (dmuchaniec, animacje, gry i zabawy, upominki),
  • koncerty: Załogi Kosmos, Polan i ok. godziny 16.00 Bandy Barbary
  • pokazy pierwszej pomocy,
  • poczęstunek (grill, przekąski, wata cukrowa popcorn).

Serdecznie dziękujemy: Panu Tomaszowi Zającowi Wójtowi Gminy Hrubieszów, Panu Zbigniewowi Sendeckiemu – sołtysowi Sołectwa Brodzica, Pani Aleksandrze Muzyczuk dyrektorce Gminnego Ośrodka Kultury w Wołajowicach, Ochotniczej Straży Pożarnej  w Brodzicy i Piotrowi Sendeckiemu, Centrum Integracji Społecznej w Mienianach, Panu Kierownikowi Gminnego Zakładu Komunalnego w Świerszczowie, Stowarzyszeniu Aktywnych Animatorów Kultury w Hrubieszowie, Stowarzyszeniu INNEED w Lublinie  oraz wszystkim, innym wspaniałym osobom, za wszelką pomoc i wsparcie organizacyjne.


Zadanie zrealizowane przez Stowarzyszenie Inicjatyw Wschodnich w ramach projektu pn: „Sprawna organizacja, sprawne działania” finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności-Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego z Rządowego Programu Wspierania Rozwoju Organizacji Poradniczych na lata 2022-2033.